Seppo Näätänen

602356

SEPPO NÄÄTÄNEN (1920-1964) Förarbete till altartavla, signerad samt daterad 1947, olja på duk 200x120 cm

Litet hål i duken, smärre skador

Södra kajen 14, Helsingfors

Seppo Näätänen

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4557812
200
4557810
150
4557807
100
4557806
80
4556967
60

Slutpris EUR:
200
2 073 SEK, 227 USD
Utropspris EUR: