Kaapo Rissala

602345

KAAPO RISSALA (1900-1971) Äppelplockerskor, signerad, olja på duk, 110x180 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kaapo Rissala

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
4567699
420
4567681
4567673
340
4567670
4567668
260

Slutpris EUR:
420
4 352 SEK, 477 USD
Utropspris EUR:
500