Kaapo Wirtanen

602335

KAAPO WIRTANEN (1886-1959) Kamp, signerad, akvarell, 66x52 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kaapo Wirtanen

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4567769
40
4567421
35
4553432
30

Slutpris EUR:
40
418 SEK, 47 USD
Utropspris EUR:
150