Ytterfoder ett par 17/1800-tal i mässing

602324

YTTERFODER, ett par, mässing, 1700/1800-tal, ringhänklar med lejonmaskaroner och tassfötter, höjd ca 15, 26x22 cm

Slitage

Diverse, Metall

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (15 bud)
4554540
3 600
4553947
3 400
4554536
3 400
4553947
3 200
4551915

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.