Ytterfoder 17/1800-tal i mässing

602320

YTTERFODER, mässing, 1700/1800-tal, genombruten dekor med rocailler och bladverk, ringhänklar med lejonmaskaroner och tassfötter, höjd ca 22, 50x31 cm

Slitage, lagning

Diverse, Metall

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
4554552
1 400
4554551
1 300
4554550
4545444
4544934

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.