Karl Emanuel Jansson

602302

KARL EMANUEL JANSSON (1846-1874) Stuginteriör, osignerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 12x15 cm

Intygar; Ingeborg Lönnblad

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Karl Emanuel Jansson

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4567583
2019-01-15 18:36:08
30

2019-01-15 kl 20:04
Slutpris EUR:
30
314 SEK, 34 USD
Utropspris EUR: