Helge Dahlman

602200

HELGE DAHLMAN (1924-1979) "Skogsväg i aftonljus", signerad samt a tergo daterad -68, olja på pannå, 16x25 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Helge Dahlman

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4567724
100
4564674
30

Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR: