Annukka Grönlund

602190

ANNUKKA GRÖNLUND (1941-) "Ängeltrio", signerad samt daterad -93, olja på dukpannå, 16x22 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Annukka Grönlund

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4566540
75
4563553
70
4563553
55
4558890
50
4562979
50

Slutpris EUR:
75
745 SEK, 85 USD
Utropspris EUR:
150