Göran Augustson

602188

GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) Komposition, signerad samt daterad -92, akryl på pannå, 30x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Göran Augustson

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
4566432
4566422
280
4566421
260
4566420
240
4565024
160

Slutpris EUR:
3 109 SEK, 341 USD
Utropspris EUR: