Axel Haartman

602187

AXEL HAARTMAN (1877-1969) Interiör, signerad samt daterad 1943 Nådendal, olja på pannå, 65x60 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Axel Haartman

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
4566403
190
4566014
180
4566402
180
4566014
170
4565050
160

Slutpris EUR:
190
1 969 SEK, 216 USD
Utropspris EUR:
200