Santeri Salokivi

602186

SANTERI SALOKIVI (1886-1940) "Maisi", signerad samt daterad 1916, olja på pannå, 70x49 cm

Oinramad

Södra kajen 14, Helsingfors

Santeri Salokivi

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
4566389
420
4566388
4566384
380
4566383
360
4566382
340

Slutpris EUR:
420
4 352 SEK, 477 USD
Utropspris EUR: