Werner von Hausen

602184

WERNER VON HAUSEN (1870-1951) Stilleben, signerad samt daterad 1945, olja på pannå 60x60 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Werner von Hausen

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
4566447
170
4566453
160
4566447
150
4566445
140
4566446
140

Slutpris EUR:
170
1 782 SEK, 191 USD
Utropspris EUR:
200