Ilse Ackermann

602183

ILSE ACKERMANN, skärgårdsliv, signerad samt daterad -87, olja på pannå, 50x85 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Ilse Ackermann

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4566844
500
4566843
4566841
4566839
200
4565013
150

Slutpris EUR:
500
5 181 SEK, 568 USD
Utropspris EUR:
700