Severin Falkman

602175

SEVERIN FALKMAN (1831-1889) Rövarnas grotta, signerad samt daterad 1859 Roma, olja på duk, 80x98 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Severin Falkman

Budhistorik (25 bud)
Bud EUR
4566672
880
4566669
860
4566667
840
4566666
820
4566663

Slutpris EUR:
880
9 224 SEK, 990 USD
Utropspris EUR: