Skulptur

601698

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets andra hälft, skulptur, förgylld brons, osignerad, sockel i sten, höjd ca 90 cm

Konst, Skulpturer

Kundcenter

Skulptur

Budhistorik (18 bud)
4562003
12 000
4561999
11 500
4561999
11 000
4561747
10 500
4561747
9 000

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.