Staffan Hallström

601523

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Gullivers vagn, stämpelsignerad, etsning, bladmått ca 62,5x75,5 cm

Oramad, hanteringsveck, fläckar

Kundcenter

Staffan Hallström
Budhistorik (15 bud)
4584573
1 300
4584565
4584557
4584551
4584542
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.