Staffan Hallström Ingens hundar

601507

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar, stämpelsignerad, blyertspåskrift Etapptryck, stämpelintyg på baksidan, färglitografi, bladmått ca 62,5x70,5 cm

Oramad, hanteringsveck, revor

Konst, Grafik, Tema

Kundcenter

Budhistorik (26 bud)
4584187
6 600
4584184
6 400
4584184
6 200
4583958
6 000
4584172
6 000

Slutpris SEK:
6 600
648 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.