Staffan Hallström färglitografi

601502

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar, stämpelsignerad samt numrerad 47/75, stämpelintyg på baksidan, färglitografi, bladmått ca 59,5x70,5 cm

Oramad, hanteringsveck och märken i marginalen

Konst, Grafik, Tema

Kundcenter

Budhistorik (29 bud)
4584103
7 200
4584112
7 200
4584103
7 000
4584086
6 800
4584003
6 600

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.