Anitra Lucander

601409

ANITRA LUCANDER (1918-2000) sittande modell, signerad samt daterad -83, teckning, 29x20 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Anitra Lucander

Budhistorik

Bud EUR

2019-01-15 kl 21:34
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150