Sergei Wlassoff

601406

SERGEI WLASSOFF (1859-1924) Ung soldat, signerad, olja på duk, 36x26 cm

oinramad

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Sergei Wlassoff

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
4568180
85
4558621
80
4568179
80
4558621
75
4568178
70

Slutpris EUR:
85
881 SEK, 97 USD
Utropspris EUR:
150