Einar Lynge-Ahlberg

601401

EINAR LYNGE-AHLBERG (1930-1980) Komposition, signerad, olja på duk, 91x73 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Einar Lynge-Ahlberg

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
4566854
220
4566412
200
4565021
180
4559631
150
4556609
120

Slutpris EUR:
220
2 306 SEK, 247 USD
Utropspris EUR: