Juhani Linnovaara

601400

JUHANI LINNOVAARA (1934-) Nattliga strövare, signerad samt daterad -79, serigrafi, 78/100, 71x51 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Juhani Linnovaara

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4567086
4566973
280
4565213
260
4562779
30

Slutpris EUR:
4 145 SEK, 454 USD
Utropspris EUR:
600