Oidentifierad konstnär

601391

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skogsparti om hösten, signerad, olja på duk, 66x88 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4556788
50
4553385
30

Slutpris EUR:
50
518 SEK, 57 USD
Utropspris EUR: