Lennart Segerstråle

601388

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) Kvinna med korg, signerad samt daterad 1972, olja på duk 103x72 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Lennart Segerstråle

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4564676
100
4562551
35
4555082
30

Slutpris EUR:
100
1 048 SEK, 112 USD
Utropspris EUR: