Hammarby IF affisch 1970-tal

600669

HAMMARBY IF, "Bajen for ever", 1970-tal, affisch, vintage, ca 83x60 cm
Skador: Oramad

Oramad, kantveck

Hammarby IF affisch 1970-tal
Budhistorik (18 bud)
4581214
4581206
4581200
950
4581205
950
4581200
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.