AIK affisch 1970-tal

600666

AIK, "Gnaget e´laget", 1970-tal, affisch, vintage, ca 80x62 cm

Oramad, smärre kantskador

Rum 9, Vagga 1

AIK affisch 1970-tal
Budhistorik (4 bud)

4579503
450
4578516
4578300
4563782

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.