Öronlappsfåtölj

600569

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, helstoppad klädsel i beige plysch, bredd 90 cm, höjd 97 cm.

Smärre ytslitage, enstaka märkbara fläckar. Något nedsuttna plymåer.

Möbler, Fåtöljer

Södra kajen 14, Helsingfors

Öronlappsfåtölj

Budhistorik

Bud EUR

2019-01-20 kl 20:50
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150