Kinesiska porslinsfiguriner

600568

FIGURINER, 1 par, gäss, Kina, 1900-tal, porslin, höjd 11-14,5 cm

Asian Sale Helsinki

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Södra kajen 14, Helsingfors

Kinesiska porslinsfiguriner

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4567195
2019-01-15 16:33:14
30

2019-01-20 kl 21:28
Slutpris EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
150