Qianlong porslinstallrikar

600562

Asian Sale Helsinki

Slitage, flertalet kantnagg.

Orientaliskt, Porslin

Södra kajen 14, Helsingfors

Qianlong porslinstallrikar

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4579794
40
4579775
35
4578561
30

Slutpris EUR:
40
397 SEK, 45 USD
Utropspris EUR:
150