Erro (Gudmundur Gudmundsson) Lautrec 1864

600293

ERRO (GUDMUNDUR GUDMUNDSSON), Island, född 1932, "Lautrec 1864"
Signerad på baksidan Erró. Akryl på duk, 40,5 x 65 cm.

PROVENIENS:
Galleri Heland, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Selected

Budhistorik (12 bud)
4586774
25 000
4586772
22 000
4586759
21 000
4586755
20 000
4586754
19 000

Slutpris SEK:
25 000
2 518 EUR, 2 860 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.