Per Adalbert litografi

599603

PER ADALBERT, (född 1953): Komposition, signerad och numrerad 37/75, litografi, bladstorlek 90x60 cm

Fack 21

Per Adalbert litografi
Budhistorik (19 bud)
4555035
1 600
4554111
4554111
4554173
4554111

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.