Tibetanskt 1800-tals skåp

564150

SKÅP, Tibet, 1800-tal, två bemålade dörrar, höjd 98,5 cm, bredd 76 cm, djup 39 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Möbler, Skåp, byråer, Orientaliskt, Konsthantverk

Södra kajen 14, Helsingfors

Tibetanskt 1800-tals skåp

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
4480566
620
4470003
600
4480461
580
4470003
560
4480379
540

Slutpris EUR:
620
6 425 SEK, 704 USD
Utropspris EUR:
500-700