Otto Wilhelm Königsmark

563561

OTTO WILHELM KÖNIGSMARK, kopia utförd av Jean Haagen, olja på duk 139x116 cm.

Skador, lagningar.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Otto Wilhelm Königsmark

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4474072
4471244
600
4450216
500
4448784
200

Slutpris EUR:
15 544 SEK, 1 704 USD
Utropspris EUR:
2 000-2 500