LG Lundberg

558821

LG LUNDBERG (född 1938): "Träden" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 69/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Rum 9, Vagga 2

LG Lundberg

Budhistorik (4 bud)

4459343
4438781
4459341
4438781

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.