LG Lundberg

558820

LG LUNDBERG (född 1938): "Sundet" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 62/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Rum 9, Vagga 2

LG Lundberg
Budhistorik (7 bud)
4450623
550
4450616
500
4450591
450
4447662
4449851

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.