LG Lundberg

558819

LG LUNDBERG (född 1938): "Skäret" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 91/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Rum 9, Vagga 2

LG Lundberg
Budhistorik (9 bud)
4449668
600
4449679
600
4449668
550
4449664
500
4449651
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.