LG Lundberg

558818

LG LUNDBERG (född 1938): "Bud" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 60/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg

Budhistorik (2 bud)

4439089
4421528

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.