LG Lundberg

558817

LG LUNDBERG (född 1938): "No 792" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 65/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg
Budhistorik (1 bud)

4437549
2018-11-18 21:29:16

2018-11-19 kl 11:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.