1800-tals ljusstakar

556291

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1800-talets första hälft,
balusterformade skaft, rund fot med palmettblad, höjd 13,5 cm.

Slitage, polerade

Metall

Södra kajen 14, Helsingfors

1800-tals ljusstakar

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4437832
50
4437831
45
4437830
40
4437829
35
4437828
30

Slutpris EUR:
50
497 SEK, 57 USD
Utropspris EUR: