Ett par senempire ljusstakar

556285

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, senempire, 1800-tal,
balusterformat skaft med bladdekor, tredelad sockel med tassfötter, höjd 27 cm.

Åldersrelaterat slitage, polerade

Metall

Södra kajen 14, Helsingfors

Ett par senempire ljusstakar

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4445346
2018-11-21 21:18:54
30

2018-11-22 kl 17:08
Slutpris EUR:
30
313 SEK, 35 USD
Utropspris EUR: