Skål på fot silver Sport

554739

SKÅL på fot, silver, graverad "Svenska Idrottstidningens Hederspris vid Dagens Nyheters Stadslöpning 8 Maj 1921, invändigt förgylld, stämplad C G Hallberg 1920, höjd 23,5, diameter 20,5, vikt 558 g

Graverad, mindre bucklor

Silver, Samlingar, Sportmemorabilia

Skål på fot silver Sport

Budhistorik (1 bud)

4437205
2018-11-18 19:27:16

2018-11-25 kl 18:54
Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.