Lockpokal silver jugend Sport

554314

C G HALLBERG, pokal med lock, silver, jugend, graverad "Bankdirektör O Aschbergs Hederspris vid Svenska Dagbladets stafettlöpning 1915", stämplad 1901, höjd 39 cm, vikt 905

Gravyr, mindre bucklor

Silver, Samlingar, Sportmemorabilia

Lockpokal silver jugend Sport

Budhistorik (8 bud)
4452779
4 400
4445671
4 200
4443748
4445669
3 800
4443748
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.