Sportböcker IAAF Friidrott Sport

552694

SPORTBÖCKER, 11 st, bestående av "GOLDEN 70 YERS IAAF, 1912-1982", "Los Angeles 1984"; "ROMA 87"; "100 GOLDEN MOMENTS IAAF 75 years history of track and field athletics"; "IAAF 80", signerad av Primo Nebiolo; SEOUL´88"; TOKYO ´91 IAAF"; "ATHENS 97"; "ATHLETES 2001 IAAF"; "IAAF 90 YEARS 1912-2002"; "The TREASURES OF THE OLYMPIC GAMES - An official Olympic Museum publication, 2008".;

PROVENIENS: Cege Tollemar

Sportmemorabilia, Tema, Böcker/Kartor

Budhistorik

2018-11-25 kl 13:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.