Richard Brixel brons Sport

546699

RICHARD BRIXEL (Stockholm, född 1943): Michael Schumacher på Ferrarihästen, signerad R.Brixel, numrerad 8/999, patinerad brons, ca höjd 48, längd 31, bredd 15 cm

Sportmemorabilia, Tema, Konst, Konst

Richard Brixel brons Sport

Budhistorik (22 bud)
4455725
6 600
4446813
6 400
4455724
6 200
4446813
6 000
4455722
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.