Rörstrand figurin

585618

RÖRSTRAND, figurin, porslin, 1900-talets början, i form av skata, höjd ca 19 cm

Flertalet nagg

Keramik/Porslin

Rörstrand figurin

Budhistorik (6 bud)
4385622
950
4385624
900
4385622
450
4384180
4385615

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.