Adriaen Brouwer, hans art, 1700-tal

566626

ADRIAEN BROUWER, hans art (1700-tal): Kroginteriör, olja på pannå, 30x39 cm, utan ram

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

retuscher

Konst, Äldre måleri, Collection

Budhistorik (12 bud)
4364295
7 000
4364293
6 200
4364290
5 000
4364288
3 600
4364286

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.