Oidentifierad konstnär oljemålning

566625

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka med fruktkorg, olja på duk, 52x40 cm.

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Collection

Budhistorik (3 bud)

4360604
7 800
4338703
5 000
4334045

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.