Albert Johansson Stapelvara Nr.13

566438

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Stapelvara Nr 13, signerad och daterad 1968 ā tergo, bemålat assemblage på pannå, i form av masker, ca 56,5 x 64,5 cm.

Konst, Modernt måleri, Selected

Kundcenter

Budhistorik (38 bud)
4305583
33 000
4305573
32 000
4305580
32 000
4305573
31 000
4305565
30 000

Slutpris SEK:
33 000
3 323 EUR, 3 775 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.