Liisa Hallamaa (Larsen) vas

566030

LIISA HALLAMAA (LARSEN), keramikvas, signerad LL Arabia, Finland, 1950-tal, höjd 21 cm.

Keramik/Porslin, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Liisa Hallamaa (Larsen) vas

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4380285
150
4376839
110
4363982
45
4353068
40
4341559
30

Slutpris EUR:
150
1 554 SEK, 170 USD
Utropspris EUR:
400-500