Kaffeservis i silver

565231

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver / 813, invändigt förgyllt, Auran Kultaseppa Oy, Åbo 1955/56, höjd 23,5 cm, vikt 1466 g

Lätt slitage, graveringar

Silver, Övriga silverföremål

Södra kajen 14, Helsingfors

Kaffeservis i silver

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4330232
4315048
320
4311832
200

Slutpris EUR:
4 145 SEK, 454 USD
Utropspris EUR:
500